Dzisiaj w mieście Konin 21.05.2018
"Jeżeli to jest największy problem marszałka, kto zapłaci za obiady, to my zapłacimy"

Ja bardzo chętnie oddam swoją pensję poselską na te obiady - zadeklarował Michał Kamiński, poseł PSL-UED, odnosząc się do przytaczanych w niedzielnych "Faktach po Faktach" słów marszałka Sejmu Marka K...


Dom węży

Psychopatyczny łowca kontra idealna ofiara. Komu kibicować? Kto ma szanse w takim starciu? Kto jest rzeczywiście zły, a kto dobry? Sięgnijmy po historię opisaną przez Mateusza Lemberga.Czytaj więcej w...


Tęsknota, miłość i jazz. Za co świat pokochał Pawła Pawlikowskiego?

Najpierw "Idą" przerwał długi czas czekania przez polskie kino na Oscara, teraz nie tylko trafił do niego z "Zimną wojną", ale dostał nagrodę za reżyserię. Po sukcesie osadzonej w dobie stalinizmu kam...


Dobre wiadomości dla fanów "Gwiezdnych Wojen" i Kasi Nosowskiej

​Kinowa premiera filmu "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie". "Book Club" w gwiazdorskiej obsadzie. I premiera książki Kasi Nosowskiej. Tak zapowiada się nowy tydzień w kulturze.


"Dar Młodzieży" ruszył w rejs dookoła świata. "Zachwyca pięknem"

"Dar Młodzieży" wyruszył w rejs dookoła świata dla uczczenia setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Żaglowiec odwiedzi 22 porty na całym globie. W uroczystościach poprzedzających jego...


Burmistrz Salonik pobity przez kilkanaście osób. Trafił do szpitala

75-letni Janis Butaris został przewrócony i kopany w głowę i nogi. Rzucano w niego butelkami i kamieniami. Burmistrz znany jest ze swoich...


Ksiądz zorganizował komunię tylko dla jednego dziecka chorego na nowotwór.

Duchowny z Osiecznej w województwie pomorskim zdecydował się na piękny gest. Zorganizował choremu na raka chłopcu komunię. Ośmioletni Staś nie mógł przystąpić do niej razem z innymi dziećmi ze względu...


Minister Błaszczak o Mariuszu Kamińskim: dręczą go, bo patrzył złodziejom na ręce

Minister Mariusz Kamiński jest ciągany za to, że był policjantem, który patrzył na ręce złodziejom i wyciągał wobec nich konsekwencje - powiedział szef MSWiA Mariusz Błaszczak.read more


Koniec farsy! Mariusz Kamiński i byli szefowie CBA nie będą już nękani

Troje sędziów Sądu Najwyższego zawiesiło rozpatrywanie sprawy kasacyjnej Mariusza Kamińskiego i innych byłych szefów CBA.read more


Ksiądz zorganizował komunię tylko dla jednego dziecka. Dla chorego na raka Stasia

Duchowny z Osiecznej w województwie kujawsko-pomorskim zdecydował się na piękny gest. Zorganizował choremu na raka chłopcu komunię. Ośmioletni Staś...


Witamy miasta Konin!
Na niej można znaleźć najświeższe informacje na temat życia w Konin wiadomości, zdjęcia, prognoza pogody na jutro, jak również odniesienie: miasta Konin